Zahrady Skipi

Typy zahrad

Protože ke každému zákazníkovi přistupujeme s novou ideou a přístupem, můžeme nabídnout několik typů zahrad

Jaké jsou zahrady

Realizace zahrad jsou různé, mrkněte jaké děláme

Pokud zakládáte svou zahradu, je potřeba najít rovnováhu mezi tím, co chcete, a tím, co je možné vzhledem k podnebí a kvalitě půdy vypěstovat. Stejně jako při navrhování interiéru lze i v zahradě s použitím různých rostlin a dřevin, ale i s použitím dalších zahradních objektů vytvořit různé druhy prostředí. Je třeba si vybrat charakter, tvar, design a projekt zahrady, který se vám bude jednak líbit, a zároveň se bude hodit k domu, zapadne do okolí a bude vhodný i pro pěstování vybraných rostlin.

Než začnete plánovat založení nové zahrady

Nejprve si rozmyslete k čemu má vaše zahrada sloužit. Zda pro okrasu, chcete pěkný výhled z okna, nebo třeba grilovat a hostit přátele. Možná chcete prostor, kde si můžete hrát s dětmi, nebo naopak musíte přihlédnout k tomu, že máte psa či kočku. Někdo se převážně bude věnovat pěstování ovoce a zeleniny, nebo spíše milujete květiny, rád se věnuje pěstování růží, kaktusů nebo skalniček.

Kolik času zahradě chcete věnovat

Pokud má zahrada plnit více funkcí najednou, je třeba ji správně propojit. Rozhodněte se pro takový typ zahrady, který bude vyhovovat všem. Zásadní otázkou také je, kolik úsilí chcete své zahradě věnovat. Některé typy zahrad jsou velmi náročné i na údržbu, jiné vyžadují minimum péče. Zvolte si vyhovující míru náročnosti začínající každodenní péčí až po sladké nicnedělání na bezúdržbové zahradě. Tomu je pak nutno přizbůsobit typ výsadby, použité rostliny a také způsob jejich pěstování.

Proč Zahrady Skipi?

V případě zájmu vás rádi osobně navštívíme, provedeme nezávaznou konzultaci a zdarma vyhotovíme cenovou kalkulaci.

 • 10

  let zkušeností

 • icon

  rodinná firma

 • icon

  osobní přístup

 • icon

  efektivní práce

 • icon

  vysoká kvalita materiálů