Zahrady Skipi

Projekční činnost

Vytvoříme vám zahradu vašich snů a váš osobní ráj na zemi.

Projekt a návrh zahrady je nezbytný při zakládání nové zahrady i při její celkové rekonstrukci. V projektu je zahrada vyřešena zcela komplexně s ucelenou koncepcí, jsou zde navrženy určité květiny i dřeviny, zahradní stavby i závlahové systémy. Vše je zpracováno se zohledněním všech důležitých okolností, požadavků klienta, odborných kritérií a pravidel. Zvolit můžete i zahradu na klíč zahrnující realizaci projektu zahrady od samého začátku, konzultaci zákazníka se zástupcem firmy, až do předání hotové zahrady. Naše rodinná firma vždy úzce spolupracuje s majitelem, konzultuje s ním reálnost jeho představ i tajných přání. Realizace může být komplexní nebo částečná, vše záleží na klientovi, jeho požadavcích, ale i na jeho finančních možnostech.

Jak se tvoří projekty zahrady

Tvorbě projektu vždy předchází osobní schůzka přímo na místě realizace zahrady, následuje projednání všech požadavků a představ zákazníka, zaměření plochy, prověření místních podmínek a ověření celkové vstupní dokumentace. Návrhy zahrad jsou druhým krokem po vytvoření základní zahradní studie a součástí jsou i vizualizace různých pohledů. V průběhu tvorby projektu jsou vždy její postupné fáze konzultovány se zákazníkem, aby byla vytvořena zahrada podle přání klienta. Zohledníme všechna vaše přání, ať už budete chtít zónu klidu, dětský koutek nebo místo na grilování a posezení s přáteli. Vytvoříme vám zahradu vašich snů a váš osobní ráj na zemi.

Zahradní projekt

Výstupem návrhu zahrady je půdorysné členění ploch, detailní osazovací plán, 3D vizualizace různých exponovaných pohledů a seznam navržených rostlin i dřevin včetně zahradních staveb či instalace závlahy. V případě potřeby projekty zahrad obsahují i plány terénních úprav, nákresy a řezy stavebních a zahradních prvků, včetně textové zprávy. Veškeré podněty zpracujeme do projektové dokumentace. Založení okrasné zahrady a užitkové zahrady musí odpovídat vašim představám, proto máme ke každému klientovi individuální přístup.

Realizace zahrad Skipi působí v celých východních Čechách. Zejména v lokalitách Česká Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Polička, Choceň, Svitavy a v ostatních lokalitách dle domluvy.

Pro inspiraci navštivte fotogalerii okrasných zahrad.

Proč Zahrady Skipi?

V případě zájmu vás rádi osobně navštívíme, provedeme nezávaznou konzultaci a zdarma vyhotovíme cenovou kalkulaci.

 • 10

  let zkušeností

 • icon

  rodinná firma

 • icon

  osobní přístup

 • icon

  efektivní práce

 • icon

  vysoká kvalita materiálů