Zahrady Skipi

Realizace na klíč

Jsme rodinná zahradnická firma, která se zabývá realizací zahrad na klíč.

Nabízíme kompletní zpracování zahrady od A až do Z. Začínáme od architektury zahrady, přes úvodní studii, projektovou dokumentaci, terénní úpravy až po finální osazení zelení. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, které jsme nabyli při různých realizací našich zahrad a máme za sebou mnoho úspěšných zahradních projektů.

 1. Kompletní tvorba zahrady od A až do Z

  Naše zahradní služby zahrnují i instalace závlahových systémů. Nabízíme vám ve spolupráci se zahradním architektem provedení dílčích zahradních úprav vašich zahrad i kompletní návrh, realizaci zahrady u domu, ale i firemních ploch. Realizujeme námi projektovaná díla, ale i projekty jiných autorů. Zajišťujeme také následnou pravidelnou údržbu zahrad.

 2. Komplexní služba, nechte to na nás!

  Zaměřujeme se především na privátní klientelu a při realizaci zahrady na klíč volíme vždy individuální přístup ke klientovi. Nabízíme komplexní služby, vytvoříme návrh, domluvíme se a vy už se nemusíte o nic starat. Snažíme se vytvořit zahradu, která se stane odrazem duše majitele, protože chceme vytvořit místo, kam se jeho majitel může ukrýt před každodenním shonem a v klidu relaxovat. Jsme schopni zpracovat projekty pro veřejnou zeleň a umíme realizovat i úpravu zeleně v menších městech a obcích.

 3. Realizace zahrady na klíč

  V případě zájmu vás rádi osobně navštívíme a vyhotovíme cenovou kalkulaci. Vše je, včetně konzultací, nezávazné a zdarma.

  Nabízíme realizaci zahrad na klíč v lokalitách Česká Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Polička, Choceň, Svitavy, ostatní dle domluvy.

   

  Pořiďte si zahradu na klíč od profesionálů!

  Pro inspiraci navštivte fotogalerii okrasných zahrad.

Proč Zahrady Skipi?

V případě zájmu vás rádi osobně navštívíme, provedeme nezávaznou konzultaci a zdarma vyhotovíme cenovou kalkulaci.

 • 10

  let zkušeností

 • icon

  rodinná firma

 • icon

  osobní přístup

 • icon

  efektivní práce

 • icon

  vysoká kvalita materiálů