Zahrady Skipi

O společnosti

Rádi pro vás vytvoříme zahradu snů

Kdo jsme?

Jsme rodinná zahradnická firma, proto jsme velmi dobře sehraný tým. Dáváme si záležet na každém plánování okrasné zahrady. Poskytujeme odborné služby v oblasti zahradní architektury, zahradních služeb i instalací závlahových systémů, návrhy zahrad, celkové realizace zahrady i údržbu zahrady. Navrhneme vzhled i okrasné dřeviny na zahradu. Je vaším snem okrasná a užitková zahrada? Splníme vám vaše sny. Součástí našich služeb je i zahrada na klíč.

icon

Co pro vás můžeme udělat?

Ve spolupráci se zahradním architektem vám provedeme dílčí zahradní úpravy nutné vzhledem k danému terénu. Díky letitým zkušenostem již dokážeme odhadnout, co daný terén opravdu potřebuje. Poradíme si s rovinou i se svahem, s vyprahlou planinou i úrodnou půdou. Naše návrhy okrasných zahrad připravujeme vždy individuálně.

Provádíme tradiční i moderní realizace zahrady. Zahradní architektura je to, čím žijeme. Realizace a údržba zahrad je naším koníčkem. Součástí našich služeb je zakládání a údržba zeleně, ale i vyřešení zavlažování trávy, zavlažování rostlin a celkové automatické zavlažování zahrad. Když zakládáme okrasnou zahradu, myslíme při tom na vás.

Provedeme vám kompletní návrh přímo na míru, realizaci vaší zahrady i firemních ploch. V praxi pak realizujeme námi projektovaná díla, ale i projekty jiných architektů. Zajišťujeme i následnou pravidelnou údržbu provedených zahrad. Naše okrasné zahrady jsou naší vizitkou.

icon

Proč právě my

Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně. Náš sehraný tým je vhodným partnerem pro úspěšnou realizaci vaší vysněné zahrady. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník. Je za námi vidět velký kus práce, vysoká kvalita i seriózní, vstřícný a odborný přístup. Každá výsadba okrasné zahrady je pro nás velkou výzvou.

V případě vašeho zájmu o naše služby vás osobně navštívíme a prohlédneme si důkladně terén, aby pak založení okrasné zahrady probíhalo co nejrychleji. Dále vyhotovíme cenovou kalkulaci. Všechny uvedené práce jsou včetně konzultací zcela nezávazné a zdarma. Než se pustíme do práce, prohlédněte si sekci Realizace zahrady - fotogalerie.

Našim cílem je vytvořit vám jedinečnou a krásnou zahradu, která bude splňovat vaše nároky a požadavky, sny a představy, bude reprezentovat okolí vašeho domu a v neposlední řadě vám bude sloužit přesně k vašim účelům. Za tím účelem tvoříme návrhy zahrady i jejich realizaci. Provádíme smysluplné osázení okrasné zahrady s působivým efektem. Okrasná zahrada před domem i vaší firmou může vypadat přesně podle vašich představ.

icon

Co dát do zahrady?

Můžeme použít zajímavé listnaté ovocné i okrasné stromy na zahradu, okrasné keře do zahrady, okrasné jehličnany do zahrady, okrasné traviny, ale i okrasné kameny do zahrad. Můžeme zvolit zídky i živé ploty. Každý návrh zahrady je jedinečný vzhledem k podnebí, prostředí, kvalitě půdy i terénu.

icon

Kde působíme?

Architektura a realizace zahrad probíhá v lokalitách Česká Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Polička, Choceň, Svitavy a v ostatních lokalitách dle domluvy.

Pro inspiraci navštivte záložku Okrasná zahrada fotogalerie a prohlédněte si fotografie realizovaných zahrad.

icon

Jaké je naše moto? 

Vše děláme tak, abychom se mohli na vaši zahradu hrdě vrátit i za několik let. Naše návrhy a realizace zahrad jsou naší vizitkou.

Proč Zahrady Skipi?

V případě zájmu vás rádi osobně navštívíme, provedeme nezávaznou konzultaci a zdarma vyhotovíme cenovou kalkulaci.

 • 10

  let zkušeností

 • icon

  rodinná firma

 • icon

  osobní přístup

 • icon

  efektivní práce

 • icon

  vysoká kvalita materiálů